| MLS®#: | X12846038 |
| Price: | $1,799,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 2500 |
| Bedrooms: | 8 |
| Bathrooms: | Total Baths = 8 |
| Listing Date: | 03/05/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K1K 1X1 |
| MLS®#: | X12846038 |
| Price: | $1,799,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 2500 |
| Bedrooms: | 8 |
| Bathrooms: | Total Baths = 8 |
| Listing Date: | 03/05/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K1K 1X1 |
| MLS®#: | X12404404 |
| Price: | $1,700,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 2500 |
| Bedrooms: | 12 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Last Price Change: | 02/02/2026 |
| Listing Date: | 09/16/2025 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K1C 7C7 |
| MLS®#: | X12404404 |
| Price: | $1,700,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 2500 |
| Bedrooms: | 12 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Last Price Change: | 02/02/2026 |
| Listing Date: | 09/16/2025 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K1C 7C7 |
| MLS®#: | X13093704 |
| Price: | $1,374,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 2500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Listing Date: | 05/07/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2G 2H8 |
| MLS®#: | X13093704 |
| Price: | $1,374,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 2500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Listing Date: | 05/07/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2G 2H8 |
| MLS®#: | X13017180 |
| Price: | $1,350,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Last Price Change: | 05/08/2026 |
| Listing Date: | 04/20/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 1T0 |
| MLS®#: | X13017180 |
| Price: | $1,350,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Last Price Change: | 05/08/2026 |
| Listing Date: | 04/20/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 1T0 |
| MLS®#: | X12985644 |
| Price: | $1,150,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Last Price Change: | 04/25/2026 |
| Listing Date: | 04/11/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 1T0 |
| MLS®#: | X12985644 |
| Price: | $1,150,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Last Price Change: | 04/25/2026 |
| Listing Date: | 04/11/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 1T0 |