| MLS®#: | X12985644 |
| Price: | $1,150,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Last Price Change: | 04/25/2026 |
| Listing Date: | 04/11/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 1T0 |
| MLS®#: | X12985644 |
| Price: | $1,150,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Last Price Change: | 04/25/2026 |
| Listing Date: | 04/11/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 1T0 |
| MLS®#: | X13093550 |
| Price: | $1,100,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 3 |
| Listing Date: | 05/07/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 3H0 |
| MLS®#: | X13093550 |
| Price: | $1,100,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 3 |
| Listing Date: | 05/07/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 3H0 |
| MLS®#: | X13119594 |
| Price: | $1,049,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 2500 |
| Bedrooms: | 6 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Listing Date: | 05/13/2026 |
| City: | CLARENCE-ROCKLAND |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 1N0 |
| MLS®#: | X13119594 |
| Price: | $1,049,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 2500 |
| Bedrooms: | 6 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Listing Date: | 05/13/2026 |
| City: | CLARENCE-ROCKLAND |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 1N0 |
| MLS®#: | X12956080 |
| Price: | $899,888 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 5 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Last Price Change: | 05/16/2026 |
| Listing Date: | 04/04/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2P 0N3 |
| MLS®#: | X12956080 |
| Price: | $899,888 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 5 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Last Price Change: | 05/16/2026 |
| Listing Date: | 04/04/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2P 0N3 |
| MLS®#: | X12846034 |
| Price: | $899,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1100 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Listing Date: | 03/05/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K1K 1X1 |
| MLS®#: | X12846034 |
| Price: | $899,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1100 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Listing Date: | 03/05/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K1K 1X1 |