| MLS®#: | X13087522 |
| Price: | $609,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1100 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 3 |
| Listing Date: | 05/06/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2J 6P1 |
| MLS®#: | X13017900 |
| Price: | $599,999 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Listing Date: | 04/20/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2K 1X7 |
| MLS®#: | X13017900 |
| Price: | $599,999 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Listing Date: | 04/20/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2K 1X7 |
| MLS®#: | X12793460 |
| Price: | $585,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 3 |
| Last Price Change: | 05/09/2026 |
| Listing Date: | 02/18/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2J 5Y8 |
| MLS®#: | X12793460 |
| Price: | $585,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 3 |
| Last Price Change: | 05/09/2026 |
| Listing Date: | 02/18/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2J 5Y8 |
| MLS®#: | X12889134 |
| Price: | $539,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1100 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Listing Date: | 03/17/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K4A 4A6 |
| MLS®#: | X12889134 |
| Price: | $539,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1100 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Listing Date: | 03/17/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K4A 4A6 |
| MLS®#: | X12873404 |
| Price: | $489,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 700 |
| Bedrooms: | 1 |
| Bathrooms: | Total Baths = 1 |
| Listing Date: | 03/12/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2P 0E3 |
| MLS®#: | X12873404 |
| Price: | $489,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 700 |
| Bedrooms: | 1 |
| Bathrooms: | Total Baths = 1 |
| Listing Date: | 03/12/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2P 0E3 |
| MLS®#: | X13132696 |
| Price: | $424,888 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1100 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Listing Date: | 05/16/2026 |
| City: | PERTH |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K7H 3K1 |