| MLS®#: | X13132696 |
| Price: | $424,888 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1100 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Listing Date: | 05/16/2026 |
| City: | PERTH |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K7H 3K1 |
| MLS®#: | X13101406 |
| Price: | $410,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1000 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Listing Date: | 05/09/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K1W 0S1 |
| MLS®#: | X13101406 |
| Price: | $410,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1000 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Listing Date: | 05/09/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K1W 0S1 |
| MLS®#: | X12930054 |
| Price: | $358,888 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 700 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 1 |
| Last Price Change: | 04/14/2026 |
| Listing Date: | 03/28/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 3M0 |
| MLS®#: | X12930054 |
| Price: | $358,888 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 700 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 1 |
| Last Price Change: | 04/14/2026 |
| Listing Date: | 03/28/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 3M0 |
| MLS®#: | X13074926 |
| Price: | $329,900 |
| Property Type: | Residential |
| Listing Date: | 05/03/2026 |
| City: | AUGUSTA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K6V 5T1 |
| MLS®#: | X13074926 |
| Price: | $329,900 |
| Property Type: | Residential |
| Listing Date: | 05/03/2026 |
| City: | AUGUSTA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K6V 5T1 |
| MLS®#: | X12900414 |
| Price: | $274,000 |
| Property Type: | Residential |
| Last Price Change: | 04/27/2026 |
| Listing Date: | 03/20/2026 |
| City: | TAY VALLEY |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K7H 3C6 |
| MLS®#: | X12900414 |
| Price: | $274,000 |
| Property Type: | Residential |
| Last Price Change: | 04/27/2026 |
| Listing Date: | 03/20/2026 |
| City: | TAY VALLEY |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K7H 3C6 |
| MLS®#: | X12985760 |
| Price: | $4,250 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Listing Date: | 04/11/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K0A 1T0 |