| MLS®#: | X12956904 |
| Price: | $839,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 2000 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Listing Date: | 04/05/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K4M 0R1 |
| MLS®#: | X13060742 |
| Price: | $799,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Last Price Change: | 05/12/2026 |
| Listing Date: | 04/30/2026 |
| City: | RUSSELL |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K4R 0E7 |
| MLS®#: | X13060742 |
| Price: | $799,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 4 |
| Last Price Change: | 05/12/2026 |
| Listing Date: | 04/30/2026 |
| City: | RUSSELL |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K4R 0E7 |
| MLS®#: | X13080802 |
| Price: | $674,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Last Price Change: | 05/16/2026 |
| Listing Date: | 05/05/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2K 1X7 |
| MLS®#: | X13080802 |
| Price: | $674,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 4 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Last Price Change: | 05/16/2026 |
| Listing Date: | 05/05/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2K 1X7 |
| MLS®#: | X12712826 |
| Price: | $638,800 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1400 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Last Price Change: | 05/02/2026 |
| Listing Date: | 01/21/2026 |
| City: | GANANOQUE |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K7G 2M3 |
| MLS®#: | X12712826 |
| Price: | $638,800 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1400 |
| Bedrooms: | 2 |
| Bathrooms: | Total Baths = 2 |
| Last Price Change: | 05/02/2026 |
| Listing Date: | 01/21/2026 |
| City: | GANANOQUE |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K7G 2M3 |
| MLS®#: | X12904436 |
| Price: | $634,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 3 |
| Last Price Change: | 05/08/2026 |
| Listing Date: | 03/21/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K4A 0Y3 |
| MLS®#: | X12904436 |
| Price: | $634,900 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1500 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 3 |
| Last Price Change: | 05/08/2026 |
| Listing Date: | 03/21/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K4A 0Y3 |
| MLS®#: | X13087522 |
| Price: | $609,000 |
| Property Type: | Residential |
| Square Feet: | 1100 |
| Bedrooms: | 3 |
| Bathrooms: | Total Baths = 3 |
| Listing Date: | 05/06/2026 |
| City: | OTTAWA |
| Province: | ON |
| Postal Code: | K2J 6P1 |